Künstler um 1900
Seelandschaft, handsigniert Carl A. Wallinger, Öl auf Karton, Bildausschnitt 37 x 27 cm, bronzefarbiger, massegezierter Holzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
21.12.2015 - 16:21
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2015 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.12. - 18.12.2015 |